+90 555 099 35 06

Hakkımızda

Kılıç Bilişim, müşterilerine yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak, konularında uzman kadrosu ile sektörde bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların bilgi ve iletişim teknolojisi mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum, proje ve danışmanlık ile birlikte, bakım-onarım-servis hizmetlerini sağlamaktadır. Bu amaçlarla kurulmuş olan Kılıç Bilişim Zayıf Akım Sistemleri, sistem entegratörü kimliği ile sektör bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyetlerine kısa sürede başlayan Kılıç Bilişim büyük bir başarı ile yatırımlarına hız vermiştir.Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile Ankara Bölgesi başta olmak üzere İçanadolu geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır. Bu kadar kısa bir sürede yakalanan bu başarının altında yatan temel dinamik, Kılıç Bilişim’in doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir.

Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen Kılıç Bilişim Zayıf Akım Sistemleri İç Anadolu Bölgesinde sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Misyonumuz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

WhatsApp chat